nasıl çevik kuvvet polisi olunur - Soru Sor
Soru sitemize hoş geldiniz. Lütfen sorularımızı sorarken türkçemize özen gösterip, uzmanlarımızın ve kullanıcılarımızın anlayabileceği bir şekilde özen göstererek soralım.


1Oy

nasıl çevik kuvvet polisi olunur

nasıl çevik kuvvet polisi olunur
                                                                                                                                                                                                                         

3 Cevaplar

0Oy

Çevik Kuvvet Polisi Olmak İçin Gerekli Şartlar ■Çevik Kuvvet Giriş Tarihi İtibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak. ■Polis Okulundan direkt olarak Çevik Kuvvet kursuna gidip intibak süresini sorunsuz tamamlamak. ■Son üç yıl içerisinde Kıdeme Müessir Ceza Almamış Olması ■Gönüllük Esasına göre veya atama suretiyle ■Biber gazına karşı alerjisi olmamalı ■Sağlam Bir Fiziki Yapıya Sahip Olmalı Aşırı Kilolu Olmamalı Çevik Kuvvet Kursu Hakkında Bilgi Çevik Kuvvet Mesleki Eğitim Kursu görev yapılan il emniyet müdürlüğü çevik kuvvet şube müdürlüklerince verilen ve mesleğin şartlarının gerektirdiği tüm toplumsal müdahale eğitimlerinin verildiği 15 gün ile 1 aylık bir süreç sonunda Çevik Kuvvet Polisi olunmaktadır. Çevik Kuvvet Polisi olarak görev yapmak isteyen herkes zorlu bir görevi gerçekleştirmek için kendini hazırlamış insanlardan oluşmaktadır. Polis Çevik Kuvvet Polis Maaşları Ne Kadar diye soranlara söyleyeceğimiz Çevik Kuvvet Polisleri çok yüksek maaş almıyor ve bu işi sadece sadece vatan ve millet aşkı için yapmaktadır belirtelim. 40 Lira civarında bir maaş farkı almaktadırlar

0Oy

Puan0
ben polis olmak istiyorum nasıl olurum

0Oy

Puan0
bende polis olmak istiyorum nasıl olabilirim ? detaylı bir açıklama verebilirseniz sevinirim. Çevik kuvvet ve normal polisin arasındaki farklar nelerdir ?


Cevabınız

Soru hakkında bir fikriniz varsa lütfen görüşlerinizi bildirip diğer kullanıcılara yardımcı olun. (Misafir olarak bu soruya cevap verebilme hakkınız olduğunu unutmayın.)
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşların Bu Soruya Cevap Verebilir mi ? Şimdi Soruyu Paylaş

...

Aklınıza takılan tüm soruları ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde sitemize sorun , kısa süre içerisinde uzman kullanıcılarımız cevaplasın !
Facebook , Twitter, Google hesaplarınızla sistemimize giriş yapabilirsiniz.